Szycie na Pokaz

„Runway is like an adrenaline rush.”

– Kendall Jenner

Ach co to był za dzień! Wcześniej miałam okazję wziąć udział w kilku pokazach mody jako widz lub projektant, ale nigdy jako modelka! Wczoraj był mój debiut na wybiegu i gdyby nie mój wzrost, wiek, waga i inne niedogodności, chętnie związałabym z tym zawodem swoją przyszłość :). Cóż to były za emocje!

Wczoraj podczas Międzynarodowych Targów Fast Textile w EXPO w Warszawie odbył się Finał konkursu zorganizowanego przez magazyn Burda, Ultra Maszynę oraz Tkaniny Karoliny, o którym pisałam Wam w poprzednim poście.

Do finału zakwalifikowało się 35 dziewczyn, które stworzyły stylizacje na podstawie wykrojów z magazynu Burda, a następnie dopełniły stylizację własnoręcznie zaprojektowanymi i wykonanymi akcesoriami.

Jak wiecie był to mój debiut z Burdą, było ciężko. Osobiście dużo łatwiej jest mi szyć własne projekty, według własnych zasad, ale podjęłam tę nierówną walkę i dostałam się do finału. Dzięki temu mogłam poznać świetne dziewczyny, które z Burdą i maszyną do szycia spędzają każdą wolną chwilę. Miałam okazję podzielić się z nimi swoimi spostrzeżeniami, wymienić doświadczeniami, a przede wszystkim wziąć udział w pokazie mody!

Strasznie się stresowałam, ale dziewczyny dodawały mi otuchy (już za nimi tęsknie 🙁 )! O godzinie 8 zaczęły się  pierwsze próby, później był czas na makijaż i fryzurę. (Miałam na głowie LOKI! Nigdy się tak nie czeszę, ale przecież też nigdy nie chodziłam po wybiegu, więc kiedyś musi być ten pierwszy raz). Później odbyła się kolejna próba, przymiarki i długo wyczekiwany pokaz, po którym poszłyśmy na małe afterparty 🙂

Poniżej zamieściłam kilka zdjęć z całego wydarzenia oraz zwycięskie stylizacje.

III Miejsce

II Miejsce

I Miejsce

corazon

2 Comments

  1. Dziwne, że nie wygrałaś😕 Byłaś najlepsza! Miałaś najfajniejszą stylizację, była w obecnych trendach i kolorach! Poza tym jak oglądałam relację na żywo to szłaś jak prawdziwa modelka!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *