Wearing This Nude Dress

 

“I always find beauty in things that are odd & imperfect – they are much more interesting.”
Marc Jacobs

Ostatnio zaprzyjaźniłam się z magazynem Burda, a to dlatego, że magazyn ten łączy ze sobą wiele fantastycznych szyjących osób i organizuje ciekawe konkursy. Wykroje zamieszczane w Burdzie są uniwersalne, można je modyfikować i tak naprawdę każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Do stworzenia mojej dzisiejszej stylizacji sięgnęłam po wykrój z Burdy i magazynu Kocham Szycie.

Sukienka jest połączeniem dwóch wykrojów oraz mojej wizji:). Rękawy są z wykroju bluzki 116 z magazynu Kocham Szycie nr 1/2018, góra to mój pomysł, a dół powstał z wykroju spódnicy 106 z Burdy 10/2017. Jeśli chodzi o dolną część sukienki musiałam zmodyfikować wykrój, gdyż ten z magazynu brzydko się na mnie układał. Zmieniłam też długość spódnicy.

Bomber to także mój projekt. Kilkukrotnie wrzucałam stylizacje z nim na instagram, był też on dostępny przez jakiś czas w moim Shopie. Naszywka na kurtce została wyszyta na hafciarce, a następnie ręcznie przeze mnie ozdobiona. Torebkę, którą dodałam do stylizacji również sama uszyłam i zaprojektowałam.

Jestem bardzo ciekawa jak Wam się podoba cała stylizacja?

Czy lubicie sukienki z bufiastymi rękawami i ubrania handame?:)
 

corazon

7 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *