Vogue Polska – Polska Moda

VOGUE –  Został wydany w USA 17 grudnia 1892 roku. Początkowo był czasopismem tygodniowym, stworzonym by opisywać ceremonialne życie w przepychu. Dla jednych stał się Biblią Mody, dla drugich jest tylko zwykłą gazetą.

14 lutego miała miejsce premiera Vogue Polska, tym samym dołączyliśmy do 22 krajów, w których jest wydawany ten magazyn.

Polską wersję magazynu można kupić w kioskach, empiku lub zamówić przez stronę internetową www.vogue.pl. Jego cena to 16,90, choć ja za moją musiałam zapłacić 20zł, ale to dość długa historia, może kiedyś Wam ją opowiem:)

Premierowy marcowy numer Vogue Polska był przygotowywany w tajemnicy przez kilkunastoosobowy zespół. Redaktor naczelnym magazynu został Filip Niedenthal, a zastępcą redaktora naczelnego została Joanna Lorynowicz.

Na okładce pierwszego wydania Vogue możemy zobaczyć nasze topowe modelki Anję Rubik i Małgosię Belę. Zdjęcie okładkowe zostało wykonane przez niemieckiego fotografa Juergena Tellera.

Każdy numer „naszego Vogue”  będzie tworzony przy współpracy najlepszych polskich, jak i zagranicznuch autorów. W magazynie czytelnicy odnajdą piękne sesje zdjęciowe i reportaże, dział kulturalny oraz Polską modę jak i zagraniczną z najwyższej półki.

Vogue przemawia do milionów ludzi na całym świecie, teraz także w naszym języku i będzie prezentował również naszą Polską modę. Cieszycie się? Macie już swój egzemplarz?

Najpierw było o Vogue, a teraz kilka słów o nowej sukience, która mam nadzieję, że Wam się spodoba:) Jest to model wiosenny, w stylu boho. Koronkowa, w kolorze ecru. Sukienkę przewiązałam sznurem w odcieniu kości słoniowej. Zestaw ten już za kilka dni będzie dostępny w SHOPie 🙂

 

 

corazon

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *