Valentines

„My night has become a sunny dawn because of you.”

Już za kilka dni Walentynki! Lubicie dzień zakochanych? Jak przygotowujecie się do tego święta? Planujecie jakiś romantyczny wypad? Kolację we dwoje? Czy może macie jakieś inne plany sprzyjające romantycznym uniesieniom:)?

Ja, jak co roku, szuję sobie na tę okazję specjalną sukienkę! Gdyż jest już u nas tradycją, że w Walentynki mój mąż zabiera mnie na randkę :). Bez dzieci! Tylko on i ja!

W te Walentynki postawiłam na sukienkę w stylu boho, w kolorze ecru.  Uszyłam ją z dwóch różnych, prześlicznych, transparentnych, koronkowych tkanin oraz wykończyłam taśmami, które przyszyłam w rękach. Na ramionach dodatkowo przyszyłam kilka serduszek oraz taśmę bawełnianą, aby sukienka byłą jeszcze bardziej wyjątkowa. Uszyłam do niej również halkę, aby zasłonić to co powinno pozostać zasłonięte:).

Na zdjęciach towarzyszy mi Gabbana, sznaucer olbrzym, która niedawno dołączyła do mojego podwórkowego teamu. Jak już wiecie od dwóch lat jest już ze mną Prada i Armani, więc tylko kwestią czasu było pojawienie się nowej fashionistki. Jeszcze trochę i może z moją ekipą zorganizujemy jakiś fashion week hihihi:).
corazon

15 Comments

  1. Styl boho to jeden z moich ulubionych styli, uwielbiam patrzeć na takie wzory, ubrania i stylizacje chociaż sama nic takiego nie noszę 🙈 chciałabym zacząć i chyba tym postem sprawiłaś, że następny ciuch jaki kupię będzie właśnie w klimacie Twojej sukienki, która swoją drogą – jest piękna! 💕

  2. Wow, piękna sukienka. Wasz wieczór na pewno będzie udany! 😍♥️
    Mogę wiedzieć, skąd kupujesz tkaniny? Ta w serduszka jest boska! Dzięki. 🤩

  3. Kochana, cudowna sukienka, przepiękny krój, na żywo musi wyglądać niesamowicie 🙂 cudownych Walentynek!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *