THIS is IT

I uszyłam sobie nową sukienkę z falbanką…. choć tak szczerze to ta sukienka nie jest wcale taka nowa, gdyż do jej wykonania wykorzystałam starą spódnicę.  A najfajniejsze jest to, że ta sukienka może również być bluzką;)
Jak pewnie zauważyliście dość często bawię się w recykling rzeczy, które przez lata składowałam na strychu. Ostatni efekt tego recyklingu to nie tylko ta sukienka, ale również kamizelka, którą również chcę Wam pokazać. Kupiłam kilka naszywek i w parę chwil moja kamizelka zyskała nowe życie:) Czasem wystarczy trochę dobrych chęci i z czegoś potencjalnie niemodnego możemy stworzyć, naprawdę ciekawe rzeczy:)

 

„There are still places to go, there are still dinners, there are still parties and you can still get dressed up. That’s part of having fun in fashion.”

– Christian Siriano   

And I sewed myself a new dress. To be honest it is not so new because I sewed it out of an old skirt. The best thing about the dress is that it is also a blouse:)
Recently I recycle more, and the effect of this is not only the skirt, but also a denim vest that I also want to show you:)…Enjoy and have a nice day!!!:)

 

corazon

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *