SEWING is my PASSION

 

“Never use the word “cheap”. Today everybody can look chic in inexpensive clothes (the rich buy them too). There is good clothing design on every level today. You can be the chicest thing in the world in a T-shirt and jeans — it’s up to you.”
Karl Lagerfeld

Sama uszyłam, czy to nie brzmi dumnie?

Fajnie jest kiedy ktoś się mnie pyta skąd mam tą bluzkę, spodnie czy inną rzecz, a ja z dumą mogę odpowiedzieć, że jest to mój projekt. Szycie jest moją pasją, sposobem na odstresowanie się i możliwością pokazania swojego stylu. Szycie jest zabawą modą i o ile na bloga wstawiam te bardziej zachowawcze projekty, to lubię bawić się modą, szaleć z kolorami i fakturami, a umiejętność szycia mi w tym wszystkim pomaga.

Stylizacja ze zdjęć została w całości uszyta przeze mnie. Sukienka powstała na bazie wykroju bluzki nr 109 z magazynu Burda 7/2015. Zmieniłam trochę jej wymiary, wydłużyłam dół i dodałam falbanki na ramionach. Futerko- bolerko, sama nie wiem jak to nazwać :), jest już moim projektem. Do uszycia go zainspirowała mnie narzuta na łóżko mojej koleżanki, która była uszyta z takiej samej tkaniny:).

 

corazon

11 Comments

  1. Ta sukienka jest bajeczna! Ma cudowne rękawy i cały projekt jest rewelacyjny! Uwielbiam ten blog i twoje stylizacje 🙂

    • Dziękuję❤, wykrój z burdy z moimi zmianami. Wcześniej napisałam, że wykrój własny, gdyż mi się wyświetliło, że to komentarz to najnowszego wpisu:) . Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *