Red Total Look

Prawie dwa miesiące minęły od ostatniego wpisu! To chyba pierwsza tak długa przerwa w moim blogowaniu… obiecuję, że ostatnia i postaram się nadrobić zaległości:)

W dzisiejszym wpisie trochę o total lookach. Od kilku sezonów możemy zauważyć, że monochromatyczne stylizacje stają się coraz popularniejsze. Na początku były to stylizacje bardziej zachowawcze, tworzone przy udziale koloru białego czy czarnego, jednak obecnie nikogo nie dziwi widok fashionistek ubranych od stóp do głów w błękit, fiolet, róż czy czerwień.

Najlepiej na stylizację total look wybrać kolor, który jest szczególnie modny w danym sezonie i następnie bawić się jego różnymi odcieniami lub łączyć poszczególne elementy stroju o tym samym kolorze lecz innej fakturze. Ważne, aby efekt końcowy przyciągał uwagę i nasza stylizacja była ciekawa, a nie kiczowata.

Tworząc swoją stylizację w wersji total sięgnęłam po czerwień. Czemu akurat ten kolor? Jakoś ostatnio jest bliski mojemu sercu 🙂 … zresztą to przecież kolor miłości, a ja niedługo obchodzę dziesięciolecie małżeństwa:)

A teraz kilka słów o elementach tworzących mój look. 

Sukienka to oczywiście mój projekt, który powstał spontanicznie pewnego pięknego ranka (jeżeli bacznie obserwujecie mój profil na instagramie @corazonfashion.eu to wiecie o czym piszę:)). Bluza pochodzi z kolekcji duetu Paprocki & Brzozowski z kolekcji PLANTS, a szpilki z H&M (to chyba jedyna sieciówka w której kupuję buty i zawsze są wygodne!)

I jak Wam się podoba takie połączenie?

 

corazon

8 Comments

  1. Uwielbiam stylizacje z czerwienią, ale najbardziej podpasowała mi z bluzą – jest oryginalna i na swój sposób kusząca by wypróbować 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *