Paprocki & Brzozowski The Paradiso Club

22 maja miała premierę najnowsza kolekcja duetu Paprocki & Brzozowski. Pokaz odbył się w Pałacu Kultury, który na tę okazję został nazwany „The Paradiso Club”. Scenografia sali marmurowej nawiązywała do klimatów disco lat 70. Jej głównym elementem był ogromny neon oraz małe stoliki z rozstawionymi na nich małymi retro lampkami, które perfekcyjnie oddawały nastrój tamtych czasów.

Najnowsza kolekcja Paprocki & Brzozowski to połączenie disco ze sportowym streetwearem i stylem retro. To przepiękne koronki, jedwabie, cekiny, pióra i ręcznie zdobienia. To również bogactwo kolorów: odcienie fuksji, fioletu, zieleni, czerni, złota, srebra i pudru. W kolekcji pojawiły się piękne suknie, ale także kolekcja PLANTS oraz suknie i garnitury ślubne.

Pokaz w klubie The Paradiso otworzył gość specjalny Waris Dirie, czyli somalijska modelka, aktywistka oraz autorka autobiograficznej książki „Kwiat Pustyni”, która zachwyciła wszystkich gości. Waris wyglądała obłędnie w czarnej połyskującej sukience i szpilkach, które w trakcie finału pokazu zamieniła na wygodne sneakersy.

Poniżej przygotowałam dla  Was zdjęcia z wybiegu oraz kilka ujęć sukienki, którą uszyłam parę godzin przed pokazem:)

 

corazon

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *