OFF FASHION XX

 

OFF FASHION to międzynarodowy konkurs dla projektantów, który odbywa się w Kielcach. W tym roku swoje kolekcje zaprezentowali między innymi projektanci z Chin, Białorusi, Ukrainy i oczywiście z Polski.

Motywem przewodnim tegorocznego konkursu była „Piękna i Bestia” (tak też nazwałam moją kolekcję). Na wybiegu pojawiło się wiele pięknych i zarazem „potwornych” kreacji. Wśród półfinalistów konkursu znalazło się mnóstwo ciekawych osób, między innymi finaliści tegorocznego konkursu FASHION DESIGNER AWARDS, uczestnicy poprzednich edycji OFF Fashion oraz zwyciężczyni XVIII edycji Angelika Józefczyk.

Pierwszy raz miałam okazję wziąć udział w OFF Fashion dwa lata temu. Wczoraj ponownie udało mi się zakwalifikować do półfinału i pokazać moje offowe projekty, które tym razem stworzyłam w większości z tkanin pozyskanych z recyklingu.

Moje modelki:

Daria Litworska – Sójka ( Miss Województwa Świętokrzyskiego 2016, Bursztynowa Miss Lata Publiczności SOPOT & CHMIELNO 2016 )

Angelika Kosakowska

Jola Strawa

Anna Surmińska

 

 

JURY:

Marcin Paprocki

Mariusz Brzozowski

Jakub „Jacob” Bartnik

Michał Zaczyński

Lidia Popiel

Mariusz Przybylski

Magda Trzaskowska

Zhou Zhaoen

Wojciech Grzybała

Detale

 

 

corazon

8 Comments

    • Off fashion to świetna impreza, mnóstwo inspiracji, wiele ciekawych osób i niestety brak klimatyzacji w Bazie Zbożowej☀🌋🏜😉 pozdrawiam

  1. Wydarzenie wspaniałe! Mam nadzieję i trzymam mocno kciuki, że kolejne projekty będą równie udane jeśli nawet nie lepsze od tego 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *