no ANGEL   Każda z nas wie jak ciężko jest znaleźć idealną kreację na ważne wyjście, a chyba jeszcze gorzej jak już wiemy czego chcemy a nie możemy tego nigdzie kupić. Ja mam ten problem niemalże za każdym razem, choć teraz myślałam, że będzie inaczej. Obmyśliłam krój, tkaninę i dodatki i ruszyłam na zakupy, kilka dni zajęło mi odnalezienie wymarzonego materiału, ale na szczęście się udało. Z jaką tkaniną kojarzy Wam się idealna kreacja na wielkie wyjście? Mi z koronką. Koronka jest elegancka, seksowna  i bardzo kobieca, pojawia się w kolekcjach najlepszych projektantów i pomyśleć, że do tej pory nie miałam w swojej szafie ani jednej koronkowej sukienki. Jak tylko udało mi się kupić moją wymarzoną koronkę, zasiadłam przed maszyną i zabrałam się za realizację projektu który narodził się w mojej głowie. Czasu miałam mało, ale za to dużo chęci i determinacji. Po trzech dniach sukienka była już prawie gotowa. Dumna zaczęłam przyszywać naramienniki i w tym momencie się załamałam, czemu? bo uszyłam sukienkę na lewą stronę! Oj można się zdołować…ale cóż mi zostało, musiałam wziąć się w garść, rozpruć wszystkie szwy i zacząć od nowa. Jak wyszło? Czy było warto? Sami oceńcie.

 

„Every designer needs a story. Mine is all about glamour.”

– Naeem Khan

    Each one of us knows how hard is to find a perfect outfit for an important occasion. But it is even worse when you know what you are looking for, but you cannot get it anywhere. I face this problem everytime I go somewhere. Even this time when I imagined my perfect dress with an ideal fabric and all the details. Determined I went shopping and finally after few days of visiting almost all fabric stores I found my dreamt lace material. Lace is stunning, feminine, sexy and looks so luxurious. All top designers present lace outfits in their collections and it is hard to imagine that I have never had a lace dress in my closet!  Once I got the lace I sat down in front of my sewing machine and started to realize the project that came to my mind. Having a little time, but lots of determination, I sewed for three days. When the dress was almost ready I started to attach the epaulettes and at that moment I almost die, I sewed the dress inside out! I was so furious, but what could I do? I had to sew it again. Was it worth?

 

corazon

17 Comments

  1. Sukienka przepiękna! Warto było zagryźć zęby i się nie poddawać, bo efekt jest powalający!
    pz. teraz to i ja zaczęłam zastanawiać się nad sukienką z koronki 😉

    • pięknie dziękuję:) namęczyłam się przy niej, ale jak teraz czytam takie miłe komentarze to wiem, że było warto:)

  2. Piękna ta sukienka, jestem nią zachwycona. Uwielbiam koronki, kojarzą mi się z Italian chic, który darzę wielką sympatią. Twój trud opłacił się, świetnie w niej wyglądasz. Koronka ma śliczny odcień, a sam projekt jest bardzo ciekawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *