Navy Blue„Fashion should be  a form of escapism, and not a form of imprisonment.”
– Alexander McQueen

Kolor granatowy często pojawia się w stylizacjach jesiennych. Jego zimny charakter idealnie pasuje do propozycji na ten okres. Granat, czerń i biel to kolory kojarzące się z elegancją i klasą. Granat jest pozytywniejszy od czerni i również sprawdza się świetnie w połączeniu z innymi barwami. Mała czarna to pozycja nr jeden w szafie każdej kobiety, ale warto czasem zastąpić ją małą granatową. Taka opcja sprawdzi się zarówno w pracy, w szkole jak i na przyjęciu. Jest elegancka, gustowna i uniwersalna. Zawsze robi dobrze naszej figurze, a to dlatego, że granat podobno bardziej wyszczupla niż czerń. Granat okala naszą sylwetkę, nie eksponując fałdek i dodatkowych kilogramów, więc warto poszukać takiej alternatywy na jesienne wypady te mniej lub bardziej oficjalne.

„A woman carries her clothes. 

 But the shoe carries the woman”.

– Christian Louboutin   

  Moja wersja małej granatowej już wisi w szafie. Jeżeli interesuje Was jak wygląda, zapraszam poniżej.   Navy colour often appears in our fall outfits. Its cold character perfectly suits to this season’s looks. Navy is as elegant and classy as black. Moreover, navy is more positive then black, and it also looks good with other colours. Little black dress is a number one outfit in every woman closet, but sometimes we can replace it with a little navy dress, why not? Such option is good for work, school and a party. It is elegant, universal and sophisticated. It always do good to our figure, because navy makes you slimmer! Navy clothes shape our body and hide extra kilograms. It is worth to keep some navy clothes for more and less official occasions.
My version of a little navy dress has just appeared in my wardrobe. Are you interested how does it look? Check out below:)

 

corazon

2 Comments

  1. pomysł świetny tylko te nierozprasowane zaszewki strasznie rażą i na pewno nie dodają sukience elegancji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *