Lay YOU down EASY

„The joy of dressing is an art.”

-John Galliano

Wzory etniczne pojawiają się w propozycjach na lato 2016 oraz jesień i zimę 2016/2017 u Isabel Marant, Holly Fulton, Manish’a Arora, Versace czy Valentino. Folk i etno powraca w nowej odsłonie, inspiruje i zachwyca. Folkowe hafty, etniczne koronki powinny stanowić nieodłączny element garderoby każdej modnej kobiety. Obecnie folk to nie tylko moda ludowa, to moda wyrafinowana i szyk. Folkowe projekty możemy nosić na każdą okazję, na wieczór i w ciągu dnia, tak więc czerpmy inspiracje ze sztuki ludowej, bawmy się nią i twórzmy ciekawe stylizacje.
Sukienka, którą Wam dziś pokarzę ma nawiązywać do mody etnicznej. Mimo, że jej wzór przyciąga wzrok to jest to wciąż sukienka niezobowiązująca, prosta i skromna Mam nadzieję, że Wam  się spodoba;)

 “We don’t need fashion to survive, we just desire it so much.” — Marc Jacobs

   These days etno uncovers its other faces, it inspires and amazes. Ethnic patterns appears in Spring/Summer 2016 and Fall/Winter 2016/17 collections of Isabel Marant, Holly Fulton, Manish Arora, Versace and Valentino. Embroidered, laced dress, skirt, blouse or jacket (any ethnic item of clothing) is a must have of a stylish woman. So let’s play with ethnic patterns, match and create unforgettable stylish looks.
The ethnic pattern dress I sewed is a simple dress with lace. Even though the pattern attracts attention the dress is quite modest. I hope you will like it:)

corazon

6 Comments

  1. Bardzo lubię takie proste kroje. Fajnie urozmaiciłaś swoją sukienkę etnicznym wzorem i koronką. Świetnie to wygląda:-). Nie komentowałam Twojego poprzedniego wpisu, więc piszę tutaj: masz uroczego Synka:-), pozdrawiam.

    • Cieszę się, że Ci się podoba moja nowa sukienka. Ostatnio jakoś przerzuciłam się na proste kroje, chyba lepiej się w nich czuję. W następnym poście postaram się wrzucić kolejną sukienkę z akcentami z koronki;) gorąco pozdrawiam:*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *