K Mag Party

„Czasem słyszę, że jestem za wesoły, więc trzeba coś zepsuć w moim życiu. To trudne doświadczenia, ale staram się, żeby one mnie umacniały. Mam nadzieję, że nic nie będzie w stanie zabić mojego optymizmu.”

-Mikołaj Komar (fragment wywiadu dla Plejada.pl)

6 września na Bulwarach Wiślanych odbyła się impreza magazynu K Mag pod hasłem pożegnanie lata. Była to druga impreza K Mag w której mogłam uczestniczyć. Tak jak poprzednim razem nie zabrakło dobrej muzyki i ciekawych gości. Pojawił się między innymi Maciej Musiał, Marta Manowska („Rolnik szuka żony” – oglądacie nowy sezon?😊), Reni Jusis, Ramona Rey, Ciocia Liestyle, Natalia Janoszek, Joshua Long (twórca i autor pierwszego polskiego serialu na Netflix ), Jakob Kosel czy Radek Pestka.
Magazyn K Mag zadebiutował na polskim rynku w 2009 roku i jego redaktorem naczelnym jest Mikołaj Komar. K MAG to dwujęzyczny, nowoczesny magazyn o stylu, kulturze, sztuce, dizajnie, fotografii i modzie.  Ideą, jaka przyświeca magazynowi jest wyszukiwanie i wspieranie nowych talentów.
Ciekawi jesteście jak wyglądała moja stylizacja na imprezie K MAG ? Jak zawsze została wymyślona w ostatniej chwili. Nie mogłam nigdzie kupić fajnego materiału i po odwiedzeniu wszystkich sklepów z tkaninami w zasięgu 60 km ostatecznie ruszyłam na łowy do lumpeksu, gdzie wyhaczyłam maxi spódnicę, którą oczywiście przerobiłam. Fragmenty spódnicy wykorzystałam na falbany, którymi obszyłam sukienkę, którą uszyłam jakieś dwa lata temu.
Gotową już sukienkę połączyłam z czarnymi dodatkami. Czarny skórzany pasek, czarne botki, beret i moja śliczna torebka (worek) z firmy Maryhol, która przyszła do mnie kilka dni temu i od razu stała się moją ulubienicą😊 Moją torebkę oraz inne ciekawe modele marki Maryhol możecie znaleźć na stronie https://maryhol.pl 😊
Lubicie takie połączenia? Co myślicie o mojej sukience? Czy poprzednia jej wersja bardziej Wam się podobała?

„Life is a party. Dress like it.”

-Audrey Hepburn

A tak wyglądała sukienka przed metamorfozą 🙂

corazon

One Comment

  1. Obejrzałam wszystkie sezony Rolnika i oczywiście ten też oglądam. Marta Manowska bardzo schudła i teraz wygląda świetnie, niezwykle sympatyczna z niej osoba😀 … a co do Twoje stylizacji to jest świetna! Masz talent kobieto!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *