It’S a MAN’s World

  Na koniec roku postanowiłam spróbować swoich sił w modzie męskiej. Nie chcąc od razu rzucać się na głęboką wodę, zaczęłam od czegoś prostego, nie wymagającego jakichś szczególnych umiejętności krawieckich.
  Chciałam postawić na prosty krój, ale ciekawy wzór. Bluza wydała mi się być czymś nieskomplikowanym,  więc podjęłam ryzyko i uszyłam moją pierwszą bluzę, którą podarowałam bratu. Do jej uszycia wykorzystałam dwie różne tkaniny, czarny neopren oraz tkaninę o fajnym wzorze 3D.
  Tak więc poniżej kilka zdjęć bluzy i mojego brata, który chcąc nie chcąc musiał stanąć przed obiektywem. Muszę przyznać, że nie był zbyt zadowolony z bycia moim modelem, ale starł się tego nie okazywać, zresztą i tak nie miał wyjścia:)
„Menswear is about subtlety. It’s about good style and good taste.”
– Alexander McQueen
   At the end of the year I decided to create something from the man’s closet. I didn’t want to be thrown in at the deep end, so I started with something simple. A sweatshirt seemed to be ideal. I took the risk and sewed it, then I  decided to give it to my brother. Therefore, below you can see some photos of the ready sweatshirt and my brother wearing it. I have to admit that he was not happy to become my model, but anyway he had no choice:)
 

corazon

2 Comments

    • i właśnie dlatego, żeby tak nie "cierpieć" kupiłam sobie maszynę i od podstaw staram się tworzyć swoją garderobę. Przecież nie możemy pozwolić aby nasi mężczyźni ubierali się lepiej od nas:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *