IT must HAVE been LOVE„Lingerie is not about seducing men, it’s about embracing womanhood.”

– Dita von Teese

 
  Wszystkiego Najlepszego w dniu Zakochanych!!! Czy wiecie, że co roku w Walentynki na całym świecie jest wysyłanych aż 2,1 mld kartek z wyznaniem miłosnym? Jak to miło, że w dobie smsów, facebooka i innych udogodnień, nadal tak wiele osób wybiera tradycyjny, i jakże romantyczny sposób na wyznanie swoich uczuć.
  Dzień Zakochanych to dzień, w  którym chcemy dzielić się miłością, być romantyczni i całuśni. A dowodem na to jest chociażby rekordowy, najdłuższy walentynkowy pocałunek, który trwał 58 godzin, 35 min i 58 sekund:)Zapewne po tak długim i romantycznym pocałunku zakochani musieli być wyczerpani i przez następne dni amory nie były im w głowie.
  A Wy jak postrzegacie Święto Zakochanych? Przygotowujecie coś specjalnego?  Macie już przygotowaną walentynkową stylizację? Jak wiecie w tym dniu odpowiednia kreacja jest bardzo ważna, ale nie zapominajmy o tym, że to co pod nią się znajduje jest również istotne:)Ja pamiętałam i już wcześniej uszyłam małą niespodziankę dla mojego Walentego. Jest to romantyczna, delikatna bielizna koronkowa. Biustonosz jest wiązany na plecach, na kokardki, bo przecież mężczyźni też lubią rozpakowywać prezenty:)

„I always say: to be well dressed you must be well naked.”

– Oscar de la Renta

Happy Valentine’s Day!! Do you know that every year on Valentine’s people send 2.1 billion love cards? How romantic! It is good to know that in years when we have the emails, facebook and other facilities there are still those who choose the most traditional and romantic way of telling the other person about love.
Valentine’s day is a time when we want to share our love, to be romantic, hugged and kissed:)The proof of that can be the longest kiss that lasted 58 h, 35 min and 58 sec.
How do you feel about Valentines? Have you prepared anything special? How are your Valentine’s outfits? As you know the dress is important, but we have to remember that what is underneath is also crucial. I didn’t forget and I sewed myself a lace lingerie much earlier. What do you think of it?

 

corazon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *