HUSH Warsaw

Na zewnątrz zimno, szaro, buro i ponuro, a wnętrze Stadionu Narodowego, aż eksploduje kolorami, radością i nowymi pomysłami. Najnowsze kolekcje od polskich projektantów, wszystkie stworzone zgodnie z trendami, przyciągnęły mą uwagę w ten weekend.  A to wszystko za sprawą  Targów Mody HUSH WARSAW Winter Boogie!  Duża dawka nowości i hushowych specjalności, ponad 100 polskich marek!  Jesienno-zimowym HUSH stawia na kolor, oryginalność i dyskretną ostentację. Pojawiły się marki, które kochacie od dawna, a także mnóstwo świeżych konceptów, które w ostatnim czasie zawitały na rynku i od razu przypadły nam do gustu.

HUSH WARSAW to targi mody, które odbywają się dwa razy w roku, ale nie tylko. To także biznes. HUSH  WARSAW definiuje trendy i obserwuje tendencje rynku mody. Wspiera projektantów w budowaniu strategii marki. Łączy potrzeby i możliwości osób zainteresowanych profesjonalizacją branży mody. Tych, którzy wybierają świadomie i chcą wpływać na kształt rynku mody autorskiej w Polsce.

Pierwsza edycja targów odbyła się w 2013 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. W ciągu 8 godzin wydarzenie odwiedziło ponad
20 000 osób!

A czy Wy wybieracie się na Narodowy?


Na wystawie „Miejscy Projektanci” zaprezentowano przedmioty wyłonione w konkursach promujących Warszawę, wykorzystywane do promocji miasta na międzynarodowych targach inwestycyjnych czy turystycznych.

 

corazon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *