BIZUU Autumn – Winter 2018/2019

Wczoraj wzięłam udział w moim pierwszym pokazie marki BIZUU, który odbył się w ATM Studio.

Pokaz zachwycił mnie oprawą muzyczną oraz scenografią. Projektantki Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak przeniosły nas do kolorowego jesiennego ogrodu, w którym pobyt umilał nam występ na żywo Macieja Musiałowskiego!

Ciekawi jesteście co pojawi się w jesienno-zimowych propozycjach marki BIZUU?

Kwiaty, czyli znak rozpoznawczy marki, mocne kolory, kontrastowe wzory, kreacje stworzone dla indywidualistek, kobiet pewnych siebie, posiadających pasję. Sukienki w każdej długości, ciepłe swetry, płaszcze, nakrycia głowy: apaszki, toczki i chusty, printy w wersji total look, czyli wszystko to, co fashionistki lubią najbardziej 🙂

Marka BIZUU w sezonie jesienno – zimowym przenosi nas w kolorowe lata 70, miksuje zestawienia, łączy pozornie niepasujące do siebie elementy i po prostu bawi się modą.

Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak jak zawsze postawiły na najwyższą jakość wykonania swoich projektów, używając do ich stworzenia wyjątkowych tkanin pochodzących z Francji i Włoch, wśród których znajdziemy jedwabie, żorżetę, koronki oraz moher i jeans.

Jak zawsze podczas takich uroczystości pojawiła się cała plejada gwiazd oraz wiele osób z pierwszych stron gazet. Jedni zachwycali swoimi kreacjami, inni niezbyt trafnie dobrali stylizacje.

Czyj look podobał mi się najbardziej? Kto mnie zachwycił?

Zdecydowanie od samego początku moją uwagę przykuła Zosia Ślotała! Wyglądała prześlicznie w sukience midi, model AURICA z najnowszej kolekcji BIZUU, białym berecie oraz czarnych sandałach.

A co z moją kreacją? Co założyłam?

Moja stylizacja przywoływała na myśl bardziej kolekcje wiosenno-letnie, niż jesienno- zimowe🙈

Materiał na sukienkę kupiłam dzień przed pokazem, więc miałam mało czasu na to żeby myśleć co w ogóle chciałabym założyć. Ostatnie poprawki w sukience wprowadzałam jeszcze w samochodzie, w drodze na pokaz:)

 

corazon

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *