Beauty Mania

   Hej Kochani! W ostatnią sobotę miałam okazję wziąć udział w evencie Beauty Mania. Jest to cykl spotkań odbywających się w całej Polsce, organizowany z myślą o osobach pragnących poznać nowości kosmetyczne. Podczas tego wydarzenia można przetestować nowe kosmetyki, wykonać makijaż, fryzurę i manicure oraz otrzymać wiele ciekawych porad od ekspertów. Organizatorzy zapewnili konkursy z nagrodami, trening z  siostrami Bukowskim, które okazały się bardzo profesjonalne w tym co robią i szybko dopasowały ćwiczenia do potrzeb uczestniczek. Niestety nie wzięłam udziału w treningu, gdyż się przeziębiłam i się źle czułam. Mimo to nagrałam go prawie w całości i w wolnej chwili mogę trenować sama:) Całe wydarzenie odbyło się w  Myszyńcu, przez wielu uznawanym za centrum Kurpi. Osoby chcące wziąć w nim udział musiały zalogować się na stronie faceandlook.pl, uzupełnić dokładnie swój profil i następnie wydrukować zaproszenie, które zostało wysłane na maila.

Na Beauty Mania miałam okazję poznać sposoby na piękne włosy  blogerki, Agnieszki Niedziałek,  która w krótkich wystąpieniach mówiła o trikach pomagających w codziennej pielęgnacji skóry głowy i włosów. Dzięki niej dowiedziałam się o roślinach i specyfikach o których istnieniu nie miałam wcześniej pojęcia, takich jak na przykład dziegieć! Dziegieć to produkt suchej destylacji drewna, który ma zbawienny wpływ na włosy przetłuszczające, jednak ma też kilka wad, do których należy okropny zapach i właściwości rakotwórcze!
Dowiedziałam się także co to jest „wcierka” i nawet jedną kupiłam. W jej składzie znajduje się ekstrakt z chrzanu i gorczycy, które wpływają na porost włosów. Już nie mogę się doczekać kiedy zacznę ją stosować:)
Kolejną ciekawostką, o której mówiła Agnieszka było rozcieńczanie szamponu z wodą przed nałożeniem na skórę głowy, a także mycie włosów samą odżywką! Dzięki tym zabiegom włosy się mniej przetłuszczają i są mniej obciążone. …To chyba wszystko co udało mi się zapamiętać, więcej ciekawych porad Agnieszki możecie znaleźć na wwwlosy.pl oraz biorąc udział w kolejnych spotkaniach Beauty Mania.

Wśród zaplanowanych atrakcji podczas eventu  znalazła się również metamorfoza z makijażystką  i ekspertką marki GOSH Anną Muchą, koncert Patryka Kumóra oraz badanie mammograficzne w Mammobusie. Niestety nie wzięłam udziału w całym wydarzeniu, gdyż nie pozwoliło mi na to zdrowie i ostatecznie wróciłam wcześnie do domu z temperaturą, spędzając resztę dnia w skarpetach i wełnianym swetrze pod kołdrą.

Następny Event Beauty Mania odbędzie się w Polkowicach 25. 11. 2017!

corazon

4 Comments

    • Przyjemnie się Ciebie słuchało, więc udało mi się coś zapamiętać😁 … od wczoraj testuję wcierkę… niebawem będę miała dłuższe włosy od Twoich🤗 pozdrawiam serdecznie😘

  1. Szkoda, że nie wiedziałam o tym wydarzeniu wcześniej. Mieszkam w okolicy i chętnie bym się wybrała. Ale dziękuję za ciekawą relację. 👍💄🍹

    • Następny Event w Polkowicach, w Olsztynie i jeszcze wielu innych miastach, na stronie faceandlook.pl jest więcej informacji na ten temat. Warto zapakować koleżanki do auta, podjechać i miło spędzić czas. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *