Autumn Look

 

„There is definitely something sexy about a girl with an attitude and a pair of leather pants.” – Eliza Dushku

Jeden z najbardziej pożądanych materiałów na sezon jesień-zima 2019/2020?  To oczywiście skóra. Topowi  projektanci, a także sieciówki prezentują płaszcze, sukienki, marynarki i spodnie z tej tkaniny.  Skórę  w swoich garderobach mają najpopularniejsze influencerki, czy blogerki.

Skóra jak bumerang powraca do naszych szaf, dlatego w mojej szafie również nie mogło jej zabraknąć . I nie mam tu na myśli klasycznej skórzanej czarnej ramoneski, którą na pewno każda z nas posiada. Jesienne skórzane ubrania nie muszą być wyłącznie czarne, ciemne czy brązowe! Ja postawiłam na jasny pudrowy kolor, który dla mnie okazał się strzałem w dziesiątkę.

Początkowo miałam uszyć skórzaną sukienkę, ale gdy dotarła do mnie przesyłka z tkaniną pomyślałam o komplecie składającym się ze spodni i bluzy. Było trochę ciężko podczas szycia i musiałam kombinować, gdyż zamówiłam tylko 2 m materiału, więc pasek w spodniach i ściągacze musiałam uszyć z łączonych ze sobą ścinków i innej tkaniny.

Do uszycia kompletu wykorzystałam ekoskórę od https://dziane.pl . Ps. Niedługo pokażę Wam inne projekty, które uszyłam z tkanin z tego sklepu.

Zachęcam Was do dołączenia do grupy na Facebooku https://www.facebook.com/groups/dzianedzianiny/  , gdzie możecie trafić na fajne tkaninowe okazje.

corazon

8 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *